1. דף הבית
  2. /
  3. מוצרים
  4. /
  5. מאמרים
  6. /
  7. מאמר קופסאות זיווד פלסטיק


זיווד אלקטרוניקה - מה חשוב לדעת לפני
שבוחרים ספק קופסאות זיווד אלקטרוניקה


במהלך השנים האחרונות חל גידול משמעותי בצורך לפתרונות זיווד למעגלים אלקטרוניים, המותקנים במערכות בקרה, מכונות, בתים חכמים ובמגוון פרויקטים מענפי התעשייה השונים.


אך מהם היתרונות העיקריים של קופסאות זיווד אלקטרוניקה ייעודיות למול קופסאות גנריות?

מהם הקריטריונים שכל יצרן צריך לעבור עליהם בעת בחירת ספק המתאים לצרכיו?


על היתרונות של קופסאות זיווד ייעודיות למעגלים אלקטרונים, ומה חשוב לבדוק עם הספק לפני ביצוע ההזמנה.

קופסאות זיווד אלקטרוניקה – למי זה מתאים?

התשובה הפשוטה היא – לכל יצרן, המייצר מעגלים אלקטרוניים כחלק ממוצר או פרוייקט, ומעוניין בפתרון פשוט ונוח לצורכי הזיווד האלקטרוני שלו.
קבוצת לקוחות זו כוללת בין היתר :- יצרני מכונות, יצרני מערכות בקרה, יצרני ציוד לבית חכם ועוד.

עם זאת, המציאות מעט שונה.

יצרנים גדולים המשתמשים בעשרות ואפילו מאות אלפי קופסאות זיווד בכל פרויקט, מסוגלים לממן ייצור ייחודי של קופסאות זיווד המיוצרות בהתאם לדרישותיהם.

לעומתם, היצרנים הקטנים והבינוניים אשר צורכים מאות עד אלפי קופסאות בכל פרוייקט, אינן מסוגלים לממן ייצור תבניות פלסטיק ויצור המוני של קופסאות זיווד ועל כן פונים לספקים שונים המספקים סחורה באיכות משתנה.מתי בתהליך תכנון המוצר כדאי להתחיל לחשוב על פתרונות זיווד
?


בשל חשיבות התאמת המעגל האלקטרוני לקופסה, יש צורך להחליט על בחירת הזיווד אלקטרוני ממש בתחילת הפרויקט ולפני שלב תכנון המעגלים האלקטרוניים.

כפי שציינו, יצרנים קטנים עד בינוניים לא יכולים לממן ייצור קופסאות ייחודי בהתאם למימדי מעגליהם ועל כן חשוב שיתאימו את גודל המעגל החשמלי לגודל קופסת הזיווד שנבחרה.
ביצוע התהליך זה מבטיח התאמה מושלמת ונוחה בין המעגלים לבין קופסאות הזיווד.איך בוחרים ספק טוב ואמין
?

איתור ספק טוב ואמין יכולה להיות משימה מסובכת, שכן כל ספק יטען שאכן הוא כזה.
להלן ארבעה דברים שצריך להתמקד בהם בעת בחירת ספק קופסאות זיווד אלקטרוניקה :-

       1.  קבלת שרטוטים מדויקים - בקשו מהספק לקבל שרטוטים מדויקים של כל מימדי הקופסה, ובנוסף ניתן לבקש שרטוט תלת מימדי, נושא זה חשוב על מנת לוודא שאתם מקבלים קופסא אשר מתאימה בדיוק לצרכיכם. ספק אשר לא יכול לספק לכם שרטוטים, או שרטוט תלת מימדי, מעלה נורה אדומה כספק שלא מתמחה בנושא.

       2.  ניסיון הספק בדקו כמה זמן הספק עוסק בתחום זה? כמה פרויקטים של זיווד אלקטרוניקה הוא ביצע? הבנת הוותק והניסיון של הספק, מעידה לרוב על מקצועיותו ויכולתו להציע לכם פתרונות נכונים.

       3.  קבלת דוגמאות אז בחרתם קופסת זיווד אלקטרוניקה המתאימה לכם, והצעת המחיר שקיבלתם הייתה סבירה או אפילו טובה, זהו הזמן לבקש לקבל דוגמאות של המוצר.

בחינת דוגמא לפני ביצוע ברכישה היא שלב הכרחי וחשוב, שכן שוני בין השרטוטים לבין קופסאות הזיווד במציאות, יכול לגרום לחוסר התאמה למעגל ולנזק כספי משמעותי.
לכן, עבדו רק עם ספק המוכן לספק לכם דוגמאות באיכות גבוהה לפני תחילת הייצור.

       4.  מראה קופסאות הזיווד – בסופו של יום, חשובה גם נראות הקופסה. מוצר הארוז בקופסת זיווד יפה ואלגנטית קורץ ללקוחות פוטנציאליים יותר מאשר מוצר הארוז באריזה בינונית.

חשוב לזכור, מראה הקופסא הוא מראה המוצר.

חברת תפוז חשמל מייבאת ומשווקת פתרונות זיווד אלקטרוניקה מתקדמים למעלה מ-30 שנים בכל ענפי התעשייה.

לצפייה במגוון המוצרים לחץ כאן

סרטון הדרכה לניווט יעיל ופשוט באתר
תפוז חשמל, אלקטרוניקה ובקרה

ה
חברה מייבאת ומשווקת למעלה מ-30 שנים ציוד חשמל לתעשייה, ציוד אלקטרוניקה, וחומרי חשמל בסיטונאות, בין מוצרינו הבולטים תוכלו למצוא מהדקי חשמל,
לוחות חשמל ממתכת או פוליאסטר, ממסריםלחצנים ומנורות לד ממתכת ועוד...
גלשו באתר וגלו את מגוון מוצרי החברה, על ידי לחיצה על הוסף לסל תוכלו לשלוח בקשה להצעת מחיר הכוללת תמונה ישירות אלינו ולרכוש ציוד חשמל
מהיבואן - לצרכן

 

חדשות האתר  

פרופיל החברה
חברת תפוז חשמל אלקטרוניקה  ובקרה בע"מ, נוסדה בשנת 1988, תפוז הינה חברת יבוא ושיווק  בתחומים :- החשמל, אלקטרוניקה והבקרה, 


טואול - בניית אתרים